Apartament Szklane Lniane PREMIUM

max. 6 osób

wifi w pokoju

łazienka z prysznicem

telewizor

jacuzzi

Apartament Szklane Lniane PREMIUM 1, 7, 10 – to ekskluzywne, przestrzenne pokoje, o najwyższym standardzie, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Gościach. Składają się z pokoju dziennego z łożem małżeńskim, przedpokoju z garderobą, łazienki z prysznicem/wanną oraz przestronnymi loggiami, gwarantującymi niezapomniane widoki.

Każdy z nich wyposażony jest w meble o własnościach dźwiękochłonnych oraz rozpraszających dźwięk, pozwalających na zapewnienie wysokiego komfortu akustycznego. Oprócz walorów podnoszących standard, posiadają także walory estetyczne, znakomicie wpisujące się w krajobraz za oknem. Z racji zaadoptowania w przestrzeni Apartamentów Szklane Lniane PREMIUM jacuzzi, wanny wolnostojącej czy też ponadnormatywnej przestrzeni i konferencyjnego umeblowania, dedykowane są dla Klientów ceniących sobie najwyższy komfort, dobry smak i przyjazną funkcjonalność.

Apartamenty są intuicyjnie skomunikowane z windą obsługującą wszystkie poziomy Obiektu. Doskonale sprawdzają się zarówno jako miejsce realizacji pełnego wypoczynku, organizacji spotkań w mniejszym gronie czy też działań służbowych.

Menu
Skip to content